Филтри -

Цистерни за гас INDOX

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас INDOX: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас INDOX GAS TANK GPL/LPG 56.000 L.
10
24.800 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Носивост
Белгија, AARTSELAAR
цистерна за гас INDOX Citerne chimique
21
9.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1977-12-13 Километража 2216000 км Носивост 26200 кг
Франција, SAINT MAUR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се