Филтри -

Цистерни за гас HOBUR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас HOBUR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас HOBUR
3
цена на барање
Зафатнина 22 м³
Година 2011 Километража Носивост
Холандија
цистерна за гас HOBUR Gas tank steel 53 m3 + pump
15
34.000 € Без ДДВ
Година 2001-10-01 Километража Носивост 26000 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас HOBUR
8
цена на барање
Зафатнина 21 м³
Година 1999 Километража Носивост
Холандија, Oirschot
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се