Филтри -

Цистерни за гас GUHUR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас GUHUR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас GUHUR Gas tank steel 49 m3
15
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³
Година 1997-11-07 Километража Носивост 21020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас GUHUR Gas tank steel 49 m3 + pump/counter
11
26.500 € Без ДДВ
Година 1997-11-07 Километража Носивост 21050 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас GUHUR Gas tank steel 49.1 m3
9
22.500 € Без ДДВ
Зафатнина 49.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-12-01 Километража Носивост 20960 кг
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се