Филтри -

Цистерни за гас DROMECH

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас DROMECH: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас DROMECH CNG-47
4
цена на барање
Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост 21500 кг
Полска, Warszawa
цистерна за гас DROMECH CNG 45
11
20.660 € PLN 94.000 PLN
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Километража Носивост 20000 кг
Полска, Golub-Dobrzyń
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас DROMECH GAZ LPG / GAS TANK TRAILER / 44.4 m3, 20,6 t load
12
19.560 € PLN 89.000 PLN
Зафатнина 44.4 м³
Година 2003 Километража Носивост 20600 кг
Полска, Frydrychowo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се