Филтри -

Цистерни за гас CLW

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас CLW: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас CLW 60cbm lpg tank semi trailer
21
34.500 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 25000 кг
Кина, Suizhou
нови цистерна за гас CLW 56cbm propane lpg tank trailer
10
32.800 €
Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 23520 кг
Кина, Suizhou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас CLW 54000 liters lpg tank semi trailer
13
32.500 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 22680 кг
Кина, Suizhou
нови цистерна за гас CLW 40cbm 2 axles lpg tank transport semi trailer
4
30.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост 17010 кг
Кина, Suizhou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се