Филтри -

Цистерни за гас CLAYTON

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас CLAYTON: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас CLAYTON Gas tank steel 31.8 m3 (low pressure 10 bar)
21
15.000 € Без ДДВ
Година 2002-11-01 Километража Носивост 29280 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се