Филтри -

Цистерни за гас Barneoud од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас Barneoud од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас Barneoud Gas tank steel 47.8 m3
12
27.000 € Без ДДВ
Година 1994-12-22 Километража Носивост 21900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Barneoud Gas 48071 Liter, gas tank , Propane, LPG / GPL, 25 Bar
7
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48071 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-01-16 Километража Носивост 21100 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас Barneoud Gas tank steel 47.8 m3 / ADR 11/2020
16
26.500 € Без ДДВ
Година 1994-10-21 Километража Носивост 21950 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Barneoud Gas tank steel 47.8 m3
10
26.000 € Без ДДВ
Година 1994-10-28 Километража Носивост 21700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Barneoud Gas 49012 Liter, gas tank , Propane, LPG / GPL, 25 Bar
7
19.800 € Без ДДВ
Зафатнина 49012 м³
Година 1998-06-18 Километража Носивост 21400 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се