Филтри -

Цистерни за гас BC LDS од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас BC LDS: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас BC LDS NG-A1
6
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 21600 кг
Полска, Chełm
нови цистерна за гас BC LDS NCG-48 - IN STOCK
6
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Австрија, Wien
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас BC LDS NCG-50
5
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 22200 кг
Полска, Warszawa
цистерна за гас BC LDS
4
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 22200 кг
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NG-A1
9
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 21500 кг
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NCG-48 GAS LPG
14
55.700 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-01 Километража 500000 км Носивост 22300 кг
Германија, Zittau
цистерна за гас BC LDS NCG-50
4
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 22700 кг
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS
6
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 22100 кг
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NWG-26
1
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Километража Носивост 11000 кг
Холандија, Oirschot
цистерна за гас BC LDS Dromech LPG GAS 50 m3
6
22.200 € PLN 99.000 PLN
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 21150 кг
Полска, Szczerców
нови цистерна за гас BC LDS NCG-46, NCG-48, NCG-50
1
цена на барање
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Километража Носивост 21700 кг
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се