Филтри -

Цистерни за гас AUREPA од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас AUREPA од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас AUREPA
3
цена на барање
Зафатнина 22 м³
Година 2020-03 Километража Носивост 22000 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
3
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 1981-01 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас AUREPA GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, AGA CRYO
11
цена на барање
Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-07-06 Километража Носивост 19700 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1
цена на барање
Година 1980-01 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
10
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 01/1989 Километража Носивост 19500 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
6
цена на барање
Година 01/1980 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA  CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
14
цена на барање
Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1981-05-03 Километража Носивост 22000 кг
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се