Филтри -

Цистерни за гас AUREPA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас AUREPA: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас AUREPA
3
цена на барање
Зафатнина 22 м³
Година 2020-03 Километража Носивост 22000 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
3
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 1981-01 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас AUREPA GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, AGA CRYO
11
цена на барање
Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-07-06 Километража Носивост 19700 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1
цена на барање
Година 1980-01 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
10
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 01/1989 Километража Носивост 19500 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
6
цена на барање
Година 01/1980 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA  CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
14
цена на барање
Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1981-05-03 Километража Носивост 22000 кг
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се