Филтри -

Цистерни за гас ALTINORDU

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас ALTINORDU: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 60 M3 12 TYERS LPG GAS TANK
20
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 28000 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 50 M3 LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост 23000 кг
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 12 TYERS , 60 M3 LPG ROAD TANKER
30
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2020 Километража Носивост 27500 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 2 AXLE, 57 m3 (26 MT) LPG ROAD TANKER BOOGI
16
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 26 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 12 TYERS 60 M3 LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Километража Носивост 27600 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE , 57 m3 , 12 TYERS LPG TRANSPORT TAN
23
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 26500 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU  3 AXLE  60M3 12 TYERS LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2020 Километража Носивост 30000 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972,2 AXLE 57 M3 LPG TRANSPORT TANK
18
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2020 Километража Носивост 26500 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 60 M3 , 3 AXLE 12 TYERS LPG TRANSPORT TANK
24
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Километража Носивост 30000 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU 3 AXLE 45 m3 6 TYERS LPG TRANSPORT TANKER
13
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2020 Километража Носивост 20500 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE , 6 TYERS ,50 M3 LPG TRANSPORT TANK
25
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Километража Носивост 23000 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , LPG ROAD TANKER
14
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 26000 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE , 12 TYERS, 60 M3 LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2019 Километража Носивост 27500 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 2 AXLE 57 M3 LPG TRANSPORT TANK
21
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 26000 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 axle , 12 tyers , 60 M3 LPG TRANSPORT TAN
30
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 27000 кг
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се