Филтри -

Цистерни за гас ACERBI од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас ACERBI: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
18
29.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54690 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-11-03 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас ACERBI 14 G 372
18
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1988-01-01 Километража Носивост
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
33.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55010 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-03 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас ACERBI GPL PROPAN/BUTAN 1996 P25BH 52.000 L. 25BAR+ABS+ADR 09.2020
15
цена на барање
Зафатнина 52000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-08 Километража Носивост 24550 кг
Италија, Cremona
цистерна за гас ACERBI 48000
5
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 48000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Белгија, Gent
цистерна за гас ACERBI
13
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост 22400 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI OMT 307
7
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Километража Носивост 23800 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
7
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 24000 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
39.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-17 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас ACERBI LPG/GAS/GAZ/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR SUNNY PROTECTION =54.500LTR
15
цена на барање
Зафатнина 54500 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-07-25 Километража Носивост 24350 кг
Холандија, Amstelveen
нови цистерна за гас ACERBI LPG
6
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 22700 кг
Полска, Warszawa
цистерна за гас ACERBI 12 m3
4
5.500 €
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас ACERBI Gas tank steel 55 m3
11
29.000 € Без ДДВ
Година 1992-12-08 Километража Носивост 23000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас ACERBI
11
7.500 € Без ДДВ
Зафатнина 5630 л Суспензија пружина/пружина
Година 06/1997 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас ACERBI
5
цена на барање
Зафатнина 52140 л
Година 2003 Километража Носивост
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се