Филтри -

Цистерни за битумен од ЗНД

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
5
40.250 € RUB 3.600.000 RUB
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Километража 10 км Носивост
Русија, Новороссийск
нови цистерна за битумен DONAT Insulated Bitum Tanker
18
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Русија, Krasnodar
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
6
32.420 € RUB 2.900.000 RUB
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 10 км Носивост 35000 кг
Казахстан, Алматы
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се