Филтри -

Цистерни за битумен од Турција

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен од Турција: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
20
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за битумен EMIRSAN Brand New Asphalt Tanker with Heating System
21
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Зафатнина 40000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост 40000 кг
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за битумен DONAT Insulated Bitum Tanker
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
нови цистерна за битумен MAS TRAILER TANKER NEW ISOLATED TANKER SEMI TRAILER FROM FACTORY
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 40000 кг
Турција, KARATAY / KONYA
нови цистерна за битумен DONAT Insulated Bitum Tank
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
нови цистерна за битумен NURSAN
4
Контактирајте го продавачот
37.700 €
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 32300 кг
Турција
нови цистерна за битумен GEWOLF BITUMEN TANK TRAILER
32
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 42000 кг
Турција
нови цистерна за битумен GEWOLF BITUMEN TANK TRAILER
20
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 42000 кг
Турција
нови цистерна за битумен TEKFALT transFALT Bitumen Relay Tank
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2020 Километража Носивост
Турција, ANKARA
нови цистерна за битумен CARSAN ASFALT TANKERİ
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, SAMSUN
нови цистерна за битумен OKT TRAILER 30 m3 BITUMEN TANKER SEMI TRAILER
9
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна за битумен SINAN TANKER-TREYLER  BİTUM TANKER (SINAN)
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Турција, KONYA
цистерна за битумен KASSBOHRER ADR BITUMEN TANKER WITH HEATING
8
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Турција
нови цистерна за битумен NOVA NEW PALM OIL TANKER TRAILER
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 40000 кг
Турција
цистерна за битумен
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, SAMSUN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се