Филтри -

Цистерни за битумен од Русија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен од Русија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен DONAT Insulated Bitum Tanker
18
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Русија, Krasnodar
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
5
33.480 € RUB USD 2.900.000 RUB ≈ 39.310 US$
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Километража 10 км Носивост
Русија, Новороссийск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
1
27.710 € RUB USD 2.400.000 RUB ≈ 32.540 US$
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 10 км Носивост
Русија, Новороссийск
нови цистерна за битумен CARSAN CTS11
5
31.750 € RUB USD 2.750.000 RUB ≈ 37.280 US$
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Километража 10 км Носивост 35000 кг
Русија, Новороссийск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се