Филтри -

Цистерни за битумен од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен MARINI Мобильные битумные системы mobilFALT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Alfonsine
нови цистерна за битумен MARINI Битумовоз transFALT
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Alfonsine
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен SE10000
6
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Зафатнина 20 м³
Година 2000 Километража Носивост
Италија, Roma
нови цистерна за битумен MAGYAR
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2021 Километража Носивост
Италија, SAONARA (PD)
цистерна за битумен OMT TERMOTANK BITUM 2002 1 KAMERA 35.220 L.+ADR
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35220 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2002 Километража Носивост 30260 кг
Италија, Cremona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се