Филтри -

Цистерни за битумен од Холандија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен од Холандија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
33
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-10 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Linnhof GTA 11 HIIR bitumen / asphalt tank / boiler 4.3 m3 draw
21
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Година 1989-01-06 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
17
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
19
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
30
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен MAGYAR Bitumen tank inox 31 m3 / 1 comp
9
10.500 € USD ≈ 12.330 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1989-08-18 Километража Носивост 25700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen / heavy oil tank inox 32.2 m3 / 1 comp / ADR 12/2019
10
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Зафатнина V=32.2 м³
Година 2000-05-24 Километража Носивост 27120 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
7
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
10
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-27 Километража Носивост 26735 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
11
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1992-07-20 Километража Носивост 26330 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1992-07-08 Километража Носивост 26330 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
8
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1993-03-07 Километража Носивост 26890 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Maquiasfalt CEA08RLXM Bitumen
8
19.750 € USD ≈ 23.190 US$
Година 2002 Километража 1070 м/ч Носивост
Холандија, Holten
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
15
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1993-03-22 Километража Носивост 26110 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се