Филтри -

Цистерни за битумен STOKOTA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен STOKOTA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен STOKOTA FLUID L4BN
23
16.900 € USD ≈ 19.850 US$
Зафатнина V=30.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 27700 кг
Полска, Trzyciąż
цистерна за битумен STOKOTA FLUID CSP29SB
9
12.500 € USD ≈ 14.680 US$
Зафатнина V=29.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-03 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Gąbin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се