Филтри -

Цистерни за битумен SCHWARZMÜLLER

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен SCHWARZMÜLLER: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER Schwingenschlögel
15
15.900 € USD ≈ 18.670 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1999 Километража Носивост 27100 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER C203
4
40.610 € PLN USD 179.000 PLN ≈ 47.690 US$
Година 2014 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Halinów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER STKL2 Tank für Bitumen
12
8.900 € USD ≈ 10.450 US$
Зафатнина V=24750 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Километража Носивост 17600 кг
Германија, Deggendorf
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER A-L400-2003/00
3
40.610 € PLN USD 179.000 PLN ≈ 47.690 US$
Година 2013 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Halinów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се