Филтри -

Цистерни за битумен OMT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен OMT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен OMT 3SC01 L1 5BN Bitumen
15
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34020 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-07-01 Километража Носивост 27760 кг
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се