Филтри -

Цистерни за битумен METAL-VURAIC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен METAL-VURAIC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен METAL-VURAIC CSPP 29 BT
8
43.950 € USD ≈ 51.610 US$
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Километража Носивост 27.75 кг
Хрватска, Breznički Hum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се