Филтри -

Цистерни за битумен MENCI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен MENCI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен MENCI SACIM TERMOCISTERNA BITUME 1 KAMERA=34.600L+ADR
37
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34600 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-01-12 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Cremona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се