Филтри -

Цистерни за битумен MASSENZA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен MASSENZA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен MASSENZA ASR-2
2
29.000 US$ EUR ≈ 24.700 €
Зафатнина V=35 м³
Година 2013 Километража 20000 км Носивост 35000 кг
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се