Филтри -

Цистерни за битумен MAISONNEUVE

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен MAISONNEUVE: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен MAISONNEUVE S338FG Isoliert Pumpe
15
20.900 € USD ≈ 24.540 US$
Зафатнина V=34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04 Километража Носивост 26450 кг
Германија, Deggendorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се