Филтри -

Цистерни за битумен MAGYAR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен MAGYAR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен MAGYAR  Mazout Oil ALU 34.000ltr - 1k - ADR Valid 06-21
18
27.850 € Без ДДВ
Зафатнина 34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03-25 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за битумен MAGYAR SMB
13
17.600 €
Зафатнина 30000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен MAGYAR Bitumen tank inox 31 m3 / 1 comp
9
10.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1989-08-18 Километража Носивост 25700 кг
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се