Филтри -

Цистерни за битумен LAG од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен LAG: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
7
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG 0-3-39 T
10
Контактирајте го продавачот
26.820 € PLN 122.000 PLN
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2008 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Międzyrzecz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен LAG 0-3-39T
9
Контактирајте го продавачот
18.900 € PLN 86.000 PLN
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Międzyrzecz
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
11
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG 0-3-39 CN
11
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1986 Километража Носивост 23540 кг
Естонија, Rakvere
цистерна за битумен LAG
4
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 м³
Година 03/2011 Километража Носивост
Бугарија, София
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
11
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Носивост 31760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
12
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Носивост 31760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
23
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
11
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Носивост 31760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank inox 33.4 m3 / 1 comp
12
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Носивост 31760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG 0-3-39 T
15
Контактирајте го продавачот
20.220 € PLN 92.000 PLN
Зафатнина 30000 м³
Година 12/2005 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Czerwińsk nad Wisłą
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
29
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
25
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-03-09 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
33
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-03-10 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се