Филтри -

Цистерни за битумен KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен KASSBOHRER: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен KASSBOHRER 2015 ADR BITUMEN TANKER TRAILER K.STS 32
10
36.000 € USD ≈ 42.270 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 32000 кг
Турција, Konya
цистерна за битумен KASSBOHRER Tank - Bitumenauflieger K.STS 32 PN 116075
15
45.500 € USD ≈ 53.430 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-04 Километража Носивост
Чехија, Klecany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен KASSBOHRER SAF
28
24.000 € USD ≈ 28.180 US$
Зафатнина V=30000 л
Година 2004 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
цистерна за битумен KASSBOHRER Spezial Bitumenauflieger 2 Kammer
8
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Километража Носивост 27500 кг
Германија, Gelsenkirchen
цистерна за битумен KASSBOHRER K.STS 32
8
56.000 € USD ≈ 65.760 US$
Година 06/2016 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
нови цистерна за битумен KASSBOHRER K STS 32/1-10/24
6
54.900 € USD ≈ 64.470 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Германија, Ulm
цистерна за битумен KASSBOHRER STS 31
16
27.500 € USD ≈ 32.290 US$
Зафатнина V=31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 650000 км Носивост
Украина, Ужгород
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се