Филтри -

Цистерни за битумен FRUEHAUF од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен FRUEHAUF од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
12
7.900 € Без ДДВ
Година 1993-05-19 Километража Носивост 26880 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen / heavy oil tank inox 32.2 m3 / 1 comp / ADR 12/2019
10
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32.2 м³
Година 2000-05-24 Километража Носивост 27120 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
10
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-27 Километража Носивост 26735 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1992-07-20 Километража Носивост 26330 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1992-07-08 Километража Носивост 26330 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
8
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1993-03-07 Километража Носивост 26890 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
15
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1993-03-22 Километража Носивост 26110 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се