Филтри -

Цистерни за битумен FRUEHAUF

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен FRUEHAUF: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen / heavy oil tank inox 32.2 m3 / 1 comp / ADR 12/2019
10
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Зафатнина V=32.2 м³
Година 2000-05-24 Километража Носивост 27120 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
10
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-27 Километража Носивост 26735 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1992-07-20 Километража Носивост 26330 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
16
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1992-07-08 Километража Носивост 26330 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
8
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1993-03-07 Километража Носивост 26890 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
15
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1993-03-22 Километража Носивост 26110 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
12
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Година 1993-05-19 Километража Носивост 26880 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен FRUEHAUF ADR 16000L + ABS
11
8.990 € USD ≈ 10.560 US$
Зафатнина V=16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Естонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се