Филтри -

Цистерни за битумен FOXTANK

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен FOXTANK: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен FOXTANK 966611
6
11.310 € RUB USD 980.000 RUB ≈ 13.290 US$
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 380000 км Носивост 28500 кг
Русија, Тольятти
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се