Филтри -

Цистерни за битумен FELDBINDER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен FELDBINDER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен FELDBINDER TSA 32.3. 1
8
19.900 € USD ≈ 23.370 US$
Година 2001-04 Километража Носивост 29400 кг
Швајцарија, Gansingen
цистерна за битумен FELDBINDER
8
29.260 € PLN USD 129.000 PLN ≈ 34.370 US$
Зафатнина V=31500 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04-16 Километража Носивост
Полска, Lublin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се