Филтри -

Цистерни за битумен EVERLAST

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен EVERLAST: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен EVERLAST битумная цистерна
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 25000 кг
Украина, Одесса
цистерна за битумен EVERLAST
1
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 13.400 €
Зафатнина 34000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 300000 км Носивост 22000 кг
Украина, Херсон
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се