Филтри -

Цистерни за битумен Crossland од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен Crossland: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
25
49.500 € Без ДДВ
Година 2013-06-02 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L
31
аукција аукција
Зафатнина 33 м³
Година 2005 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
33
аукција аукција
Зафатнина 31.5 м³
Година 2007 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER BITUMIN
33
аукција аукција
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
32
аукција аукција
Година 2007 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
29
аукција аукција
Година 2006 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland TANKER - 31500L BITUMIN
31
аукција аукција
Година 2014 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
26
49.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-02 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се