Филтри -

Цистерни за битумен Crossland

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен Crossland: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
26
49.500 € USD ≈ 58.130 US$
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-02 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Crossland Bitumen tank inox 33.4 m3 + heating / ADR/GGVS
25
49.500 € USD ≈ 58.130 US$
Година 2013-06-02 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се