Филтри -

Цистерни за битумен COBO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен COBO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен COBO SOA L4BN Bitumen
14
21.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30240 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-07-01 Километража Носивост 27740 кг
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се