Филтри -

Цистерни за битумен ALI RIZA USTA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен ALI RIZA USTA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA Bitumen
33
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Километража 1000 км Носивост
Литванија, Panevėžys
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA Bitumen
19
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Километража Носивост
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA ARU
25
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се