Филтри -

Цистерни силоси од Унгарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Унгарија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SK2444 ZIAL ERNEUERTE ZUSTAND
5
17.900 € USD ≈ 21.020 US$
Зафатнина V=44 м³
Година 1996-05 Километража Носивост
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна силос SPITZER SK2448 ZIAL ERNEUERTE, GUTE ZUSTAND
6
19.900 € USD ≈ 23.370 US$
Зафатнина V=48 м³
Година 1994-04 Километража Носивост
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER SF 2743/3P
9
27.900 € USD ≈ 32.760 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2011-06 Километража Носивост
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € USD ≈ 84.550 US$
Година 06/2018 Километража Носивост
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € USD ≈ 84.550 US$
Година 11/2018 Километража Носивост
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P
3
30.000 € USD ≈ 35.230 US$
Зафатнина V=37 м³
Година 2008 Километража Носивост
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SK2760 4 pcs
10
9.900 € USD ≈ 11.630 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 1999 Километража Носивост
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SK2745CAL - 45 m3 tipper silo
17
11.800 € USD ≈ 13.860 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 05/2000 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
нови цистерна силос WELGRO HEITLING 51 m3, 7 chambers aluminium silo trailer for animal foo
8
144.500 € USD ≈ 169.700 US$
Зафатнина V=51 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 7
Година 03/2020 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
нови цистерна силос SPITZER SAPI1833/3P FLOUR / ANIMAL FOOD
11
64.900 € USD ≈ 76.210 US$
Зафатнина V=33 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 4
Година 05/2020 Километража Носивост
Унгарија, Érd
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
15
29.800 € USD ≈ 34.990 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2010-01 Километража Носивост
Унгарија, Siklós
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се