Филтри -

Цистерни силоси од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос ALI RIZA USTA ARU
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна силос PEZZAIOLI SCT63L
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна силос EMIRSAN 2020 New 30 Cbm V Type Cement Bulker Trailer
31
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 18.490 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 25000 кг
Украина
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
16
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски Број на прегради 3
Година 1994 Километража 2 км Носивост
Украина, Сидорівка
цистерна силос SPITZER SAF
19
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Зафатнина 47000 л
Година 2003 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
нови цистерна силос MENCI KL100A
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 49.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, с. Дружня
нови цистерна силос MENCI SM 44
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, с. Дружня
нови цистерна силос MENCI SM 39
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина, с. Дружня
нови цистерна силос MENCI KL90A
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 32300 кг
Украина, с. Дружня
нови цистерна силос PEZZAIOLI SCT63N
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се