Филтри -

Цистерни силоси од Турција

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Турција: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос EMIRSAN W Type Bulker | Millennium Type | EURO Type 2020
45
27.000 US$ EUR ≈ 22.210 €
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 72000 кг
Турција, Konya
нови цистерна силос DONAT Dry Bulk
11
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна силос ALAMEN Any size brand new cement bulker, dry-bulk silo
45
18.500 US$ EUR ≈ 15.220 €
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна силос LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
15
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2021 Километража Носивост 48000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна силос MAS TRAILER TANKER 2020 SİLOBAS
6
17.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија хидраулично Број на прегради 3
Година 2020-05 Километража Носивост
Турција
нови цистерна силос OKT TRAILER 34 m3 ALUMINUM SILO SEMI TRAILER
9
ВИДЕО
38.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
цистерна силос OKT TRAILER W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
5
25.000 €
Зафатнина 34 м³
Година 2014 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 TIPPING SILO SEMI TRAILER
10
54.750 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 40 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
7
ВИДЕО
45.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
10
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 45 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
цистерна силос 35 m3 USED W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
5
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Број на прегради 1
Година 2015 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 37 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
9
ВИДЕО
42.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година Километража Носивост
Турција, Aydın
цистерна силос GUVEN
4
19.999 US$ EUR ≈ 16.450 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски Број на прегради 2
Година 2019-12-06 Километража 2500 км Носивост 33700 кг
Турција, İSTANBUL
нови цистерна силос CARSAN 2021
17
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 01/2019 Километража Носивост
Турција, SAMSUN
нови цистерна силос TUERK 2021 Aluminium Sylo (Cement, Flour ect.)
16
ВИДЕО
33.200 €
Година 2021 Километража Носивост
Турција, Kartal / İstanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се