Филтри -

Цистерни силоси од Полска

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Полска: 117 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER G260
4
10.210 € PLN USD 45.000 PLN ≈ 11.990 US$
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос SPITZER SK 44m Kiprowana przewóz materiałów sypkich
12
10.890 € PLN USD 48.000 PLN ≈ 12.790 US$
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Widełki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER SK2459 - Własna hydraulika HS24V
8
5.672 € PLN USD 25.000 PLN ≈ 6.660 US$
Зафатнина V=59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2463 CAL - HS24V !!!
7
5.672 € PLN USD 25.000 PLN ≈ 6.660 US$
Зафатнина V=63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос LAMBRECHT paszowóz  ZAMIANA
27
8.553 € PLN USD 37.700 PLN ≈ 10.040 US$
Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 8
Година 07/1994 Километража Носивост
Полска, MUROWANA GOŚLINA
цистерна силос SPITZER SK 40m Kiprowana przewóz materiałów sypkich
15
15.430 € PLN USD 68.000 PLN ≈ 18.120 US$
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос SPITZER Silos Kiprowana 60m Salon PL
22
47.410 € PLN USD 209.000 PLN ≈ 55.680 US$
Година 2017 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос KASSBOHRER SSK 45m Kiprowana przewóz materiałów sypkich
14
10.210 € PLN USD 45.000 PLN ≈ 11.990 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос METALAIR A52
11
5.672 € PLN USD 25.000 PLN ≈ 6.660 US$
Зафатнина V=52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SILOS DO MĄKOWOZU !!!
7
4.537 € PLN USD 20.000 PLN ≈ 5.328 US$
Зафатнина V=30 м³
Година 1983 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 57.3 - DO PASZY - 4 KOMORY !
8
6.352 € PLN USD 28.000 PLN ≈ 7.459 US$
Зафатнина V=57 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 4
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3 - WŁASNA HYDRAULIKA HS24V
9
ВИДЕО
31.760 € PLN USD 140.000 PLN ≈ 37.300 US$
Зафатнина V=63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER
9
9.000 € USD ≈ 10.570 US$
Зафатнина V=52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Legnica
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport 3 Axle Silo
6
12.500 € USD ≈ 14.680 US$
Зафатнина V=46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 9
Година 05/1997 Километража Носивост 24000 кг
Полска
цистерна силос LAMBRECHT For Animal Feed Transport 2 Axle
6
8.990 € USD ≈ 10.560 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 7
Година 07/1990 Километража Носивост 24000 кг
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се