Филтри -

Цистерни силоси од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос ARDOR MID/7.0/41
7
цена на барање
Година 07/2005 Километража Носивост
Италија, Calenzano
цистерна силос ARDOR MOD. EVO/7.0/41
7
цена на барање
Година 2005 Километража Носивост 33200 кг
Италија, Calenzano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос Diversen Zorzi 22R SILO MENCI 31 cbm
6
цена на барање
Година 2010 Километража Носивост 15840 кг
Италија, Lonato del Garda
цистерна силос Diversen Zorzi 22R Silo MENCI 34 cbm
5
цена на барање
Година 2010 Километража Носивост 15900 кг
Италија, Lonato del Garda
цистерна силос OMEPS OMEP ARPO CM38S1
11
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Lograto
цистерна силос !!!  GRANULATI ALKOM
16
14.000 € USD ≈ 16.440 US$
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 2
Година 2007 Километража Носивост 32600 кг
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
цистерна силос PIACENZA S36R2T56 TRASPORTO GRANULATI 56 MC, REVISIONE+VERIFICA OK !!!
12
5.800 € USD ≈ 6.811 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-09 Километража Носивост 28000 кг
Италија, Carmagnola ( To )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се