Филтри -

Цистерни силоси од Холандија

Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Холандија: 142 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос ATCOMEX BSK 39
6
11.750 € Без ДДВ
Година 2001-10-16 Километража Носивост 33420 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос METALAIR Filliat Powder tank alu 58 m3 (tipping)
18
10.500 € Без ДДВ
Година 1995-06-01 Километража Носивост 30940 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER Eurovrac SK 28 AL ,Rieselguter,Granulat,Silo,Cistern
8
9.950 € Без ДДВ
Зафатнина 65 м³
Година 2002-04-09 Километража Носивост 32170 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
18
29.500 € Без ДДВ
Година 2003-10-15 Километража Носивост 33700 кг
Холандија, Borne
цистерна силос LAG O39 KLA2 52m3 24v tip unit
18
18.950 € Без ДДВ
Година 2007-08-01 Километража Носивост 33930 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос ATCOMEX Powder tank alu 60 m3 (tipping)
22
9.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³
Година 1998-05-14 Километража Носивост 30851 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос Turbos-Hoet 39m3 Cement Silo Liftaxle
13
ВИДЕО
21.900 € Без ДДВ
Година 2013-01-07 Километража Носивост 33980 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос GOFA SSA 60
11
7.950 € Без ДДВ
Година 1998-06-10 Километража Носивост 32160 кг
Холандија, Deurne
цистерна силос ECOVRAC  auger, foods / HATZ diesel engine. 100% good working
18
7.999 € Без ДДВ
Година 1991-03-06 Километража Носивост 24000 кг
Холандија, Uden
цистерна силос WELGRO Silo 90 WLA 23 - 16, 6 Compartments
7
3.900 € Без ДДВ
Зафатнина 0.01 м³
Година 1992-08-12 Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 53m3 11 Comp. 28 Ton 2x Lenkachse
19
ВИДЕО
25.900 € Без ДДВ
Година 2000-03-22 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос BENALU 61m3 Kip Silo Bulk ABS, APK/TUV 12/2020
20
7.500 € Без ДДВ
Година 1999-07-12 Километража Носивост 32350 кг
Холандија, Saasveld
нови цистерна силос LAG KIP SILO
7
9.250 €
Година 2002-03 Километража Носивост 7100 кг
Холандија, Marknesse
цистерна силос WELGRO 90 WSL 33-24 24 Ton / 8 / Lenkachse
17
ВИДЕО
9.200 € Без ДДВ
Година 1993-10-25 Километража 1149402 км Носивост 25130 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос Diversen ATCOMES SILO
7
7.750 €
Зафатнина 60 м³
Година 1999-04 Километража Носивост 7160 кг
Холандија, Marknesse
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи
Претплати се