Филтри -

Цистерни силоси од Германија

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Германија: 118 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER EUT 35.3, Neuzustand
9
11.999 € USD ≈ 14.090 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос SPITZER SK 2460 CAL Kippsilo Nr.: 849
15
13.900 € USD ≈ 16.320 US$
Зафатнина V=60 м³
Година 2001-02 Километража Носивост 27660 кг
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER SF 273772 P
15
18.900 € USD ≈ 22.190 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Километража Носивост
Германија, Petershagen
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
8
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
10
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос BVL Schneidzange kaum Benutzt
3
цена на барање
Година 2013-08-08 Километража Носивост
Германија, Hamburg
цистерна силос FELDBINDER EUR 40.3 Zementsilo
9
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 2010-8 Километража Носивост 35500 кг
Германија, Regensburg
цистерна силос  Köhler STF 2D 33CA Zementsilo 33 m³ Nr.
8
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Зафатнина V=33 м³
Година 1994-5 Километража Носивост 30250 кг
Германија, Regensburg
цистерна силос KASSBOHRER SSK / 56/10-24
8
6.900 € USD ≈ 8.103 US$
Зафатнина V=56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-09 Километража Носивост 26800 кг
Германија, Bovenden
цистерна силос SPITZER KIP-silo  - 55m3
10
7.500 € USD ≈ 8.807 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 1997-02 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна силос KUHN EUROMIX I
6
цена на барање
Година 2009-08-08 Километража Носивост
Германија, Hamburg
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
15
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос STRAUTMANN Siloblockschneider HX 3
5
3.448 € USD ≈ 4.049 US$
Година 2011-08-08 Километража Носивост
Германија, 26409 Wittmund - Funnix
цистерна силос REDROCK Silozange 1,60 m
5
1.597 € USD ≈ 1.875 US$
Година Километража Носивост
Германија, 26506 Norden
цистерна силос SPIER
3
16.900 € USD ≈ 19.850 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-09 Километража Носивост
Германија, Porta Westfalica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се