Филтри -

Цистерни силоси од Чешка Република

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Чешка Република: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3 SKLÁPĚCÍ
19
20.990 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³ Суспензија пружина/пневматски Број на прегради 1
Година 2009-11 Километража 295279 км Носивост 29900 кг
Чехија
цистерна силос LAG 60m3
15
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02 Километража Носивост 30000 кг
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос KASSBOHRER SSL 38
7
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража Носивост 33950 кг
Чехија, Praha 9 Černý Most
цистерна силос LAG LGEO 2004/E CISTERNA SILO
17
12.490 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 33900 кг
Чехија
цистерна силос LAG 0-3-40 02 SKLÁPĚCÍ SILO 61 m3
16
12.990 €
Зафатнина 61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Чехија
цистерна силос
15
44.900 €
Година 2018-05 Километража Носивост
Чехија, Holubice
цистерна силос WELGRO WELO-2001BR sypké hmoty
10
39.558 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 53.8 м³
Година 2003 Километража Носивост
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
цистерна силос FELDBINDER EUT 42.3 - SILOCISTERNA - 4 komory
8
11.560 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³
Година 1995 Километража Носивост
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна силос FELDBINDER KIZH 30.2
9
16.300 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2006 Километража Носивост 13000 кг
Чехија, České Budějovice
цистерна силос LAG 0-3-40 SKLÁPĚCÍ SILO
10
13.960 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³
Година 2005-08 Километража Носивост
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна силос SPITZER SF2434, SILO , 37m3
19
8.400 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2000-09 Километража Носивост 29200 кг
Чехија, Strančice
цистерна силос SPITZER SF2434, SILO , 37m3
17
8.400 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2000-09 Километража Носивост 29200 кг
Чехија, Strančice
цистерна силос ZVVZ Milevsko NCG
7
13.960 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2007-07 Километража Носивост
Чехија, Ostrovačice u Brna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се