Филтри -

Цистерни силоси од Белгија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Белгија: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SK2460CP tipper silo semi trailer
15
21.000 € USD ≈ 24.660 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
цистерна силос FELDBINDER Silo
6
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2009-07-22 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER
5
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2009-07-26 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос LAG Airride
10
7.350 € USD ≈ 8.631 US$
Зафатнина V=55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986-11 Километража Носивост 30280 кг
Белгија, Wingene
цистерна силос SPITZER
12
5.250 € USD ≈ 6.165 US$
Година 1990-02-01 Километража Носивост 32850 кг
Белгија, Hooglede-Gits
нови цистерна силос EKW
1
цена на барање
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2020 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40 Silo
10
56.950 € USD ≈ 66.880 US$
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос OVA SILO BULK 55 M²
9
6.950 € USD ≈ 8.161 US$
Зафатнина V=55 м³
Година 1998-05-07 Километража Носивост
Белгија, HARCHIES
цистерна силос WAF AFZET SILOSYSTEEM in zeer goede staat
7
9.950 € USD ≈ 11.680 US$
Година 2004 Километража Носивост 23680 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна силос EKW 32.000
3
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
нови цистерна силос LIDER 35 M3
14
22.500 € USD ≈ 26.420 US$
Зафатнина V=35 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
32
999 € USD ≈ 1.173 US$
Година 2019-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60 Silo
36
59.900 € USD ≈ 70.340 US$
Година Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос VAN HOOL SILO Zement - Sand / Cement - Sable 24 CUB
46
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Година 1995-06-09 Километража Носивост 31140 кг
Белгија, GISTEL
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
8.850 € USD ≈ 10.390 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се