Филтри -

Цистерни силоси WELGRO од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси WELGRO од Полска: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос WELGRO 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна силос WELGRO for grain pellet feed with top feeder
17
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос WELGRO 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
18
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна силос WELGRO Paszowóz 1997, Transport Paszy, 2 osie
2
Контактирајте го продавачот
14.290 € PLN 65.000 PLN
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO Paszowóz 2007, Transport Paszy, 3 osie, 6 komór
3
Контактирајте го продавачот
50.560 € PLN 230.000 PLN
Број на прегради 6
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO Paszowóz 2007, Transport Paszy, 3 osie, 6 komór
3
Контактирајте го продавачот
50.560 € PLN 230.000 PLN
Број на прегради 6
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32
16
Контактирајте го продавачот
38.470 € PLN 175.000 PLN
Зафатнина 53.8 м³
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Kutno
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 2008
16
Контактирајте го продавачот
40.670 € PLN 185.000 PLN
Зафатнина 62 м³
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Kutno
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2011, 8 komór, 2 osie, transport paszy
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 52 м³ Број на прегради 8
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 48.5 м³ Број на прегради 9
Година 2002 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO Paszowóz, 2 osie, 8 komór, transport paszy
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 47.2 м³ Број на прегради 8
Година 2002 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO 91WSL4027
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 12
Година 1996 Километража Носивост 28950 кг
Полска, Bochnia
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 1999, 10 komór, 2 osie, transport paszy
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 43.2 м³ Број на прегради 10
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2008, 8 komór, 2 osie, transport paszy
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 51 м³ Број на прегради 8
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO
5
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1979 Километража Носивост 22000 кг
Полска, Tarnowskie Góry
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се