Филтри -

Цистерни силоси WELGRO од Холандија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси WELGRO од Холандија: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 Mengvoeder
27
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 2009-08-31 Километража Носивост 33800 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO WIJNVEEN OA 13 20 animal food
17
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 1998-01-01 Километража Носивост 25021 кг
Холандија, Vuren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 Mengvoeder
26
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Година 2008-10-23 Километража Носивост 33050 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 Mengvoeder
25
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Зафатнина 0.06 м³
Година 2009-01-02 Километража Носивост 33200 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
19
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2002-04-05 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO Volume 58 m3, 8 comp, Cereals/ Getreide, Futter, Mengvoeder
14
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 1997-01-27 Километража Носивост 29160 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 - 58.4 M³ - Repainted - TOP! (O562)
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Година 01/2005 Километража Носивост 33400 кг
Холандија, Dinteloord
цистерна силос WELGRO 97 WSL 33-24 Blaas/zuig oplegger
19
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³
Година 2000-03-14 Километража Носивост 23500 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 Mengvoeder
17
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 2006-12-06 Километража Носивост 33400 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 3 axles 28 Ton / 10 Comp / 2x Lenkachse
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Година 01/2004 Километража Носивост 30520 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 60m3 / 10 / Liftachse Lenkachse
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост 32900 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
21
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2002-01-21 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 53m3 11 Comp. 28 Ton 2x Lenkachse
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Година 2000-03-22 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
18
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³
Година 2007-12-19 Километража Носивост 33300 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 60m3 10 fach Food/Futter Silo 2x lenkachse
17
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 01/1993 Километража Носивост 32380 кг
Холандија, Saasveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се