Филтри -

Цистерни силоси WELGRO од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси WELGRO: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос WELGRO WELO-2001BR sypké hmoty
10
41.652 € USD ≈ 48.910 US$
Зафатнина V=53.8 м³
Година 2003 Километража Носивост
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
нови цистерна силос WELGRO HEITLING 51 m3, 7 chambers aluminium silo trailer for animal foo
8
144.500 € USD ≈ 169.700 US$
Зафатнина V=51 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 7
Година 03/2020 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос WELGRO 90 WSL 43-32 32 Ton / 11 Comp. / 2x Lenkachse
15
ВИДЕО
16.900 € USD ≈ 19.850 US$
Година 1994 Километража Носивост 32760 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
19
цена на барање
Година 2002-04-05 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 90WSL 33 24 Mengvoeder
20
цена на барање
Година 1994 Километража Носивост 25420 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43 32 Mengvoeder
18
цена на барање
Година 2000-03-14 Километража Носивост 32000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL33-24
24
44.900 € USD ≈ 52.730 US$
Зафатнина V=51 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 8
Година 2003-10-16 Километража Носивост 25200 кг
Полска, Siedlce
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 Blow / Sunction 50,2 Ton 10 Comp. 2x Steeraxle
16
39.600 € USD ≈ 46.500 US$
Година 2000-03-14 Километража Носивост 29500 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO
5
7.000 € USD ≈ 8.220 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1979 Километража Носивост 22000 кг
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос WELGRO
5
12.750 € USD ≈ 14.970 US$
Зафатнина V=46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос WELGRO
4
19.010 € PLN USD 83.800 PLN ≈ 22.320 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос WELGRO
6
9.500 € USD ≈ 11.160 US$
Зафатнина V=46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 8
Година 1986 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос WELGRO
1
25.750 € PLN USD 113.500 PLN ≈ 30.240 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос WELGRO
6
19.620 € PLN USD 86.500 PLN ≈ 23.040 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос WELGRO 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € USD ≈ 58.710 US$
Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се