Филтри -

Цистерни силоси WELGRO

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси WELGRO: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2008, 9 komór, 3 osie, transport paszy
4
цена на барање
Зафатнина 50.6 м³ Број на прегради 9
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO 97WSL43 32 Mengvoeder
25
22.500 € Без ДДВ
Зафатнина 50.8 м³
Година 1998-03-17 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Borne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ
3
цена на барање
Зафатнина 48.5 м³ Број на прегради 9
Година 2002 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2013, 9 komór, 3 osie, transport paszy
4
цена на барање
Зафатнина 54.9 м³ Број на прегради 9
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
20
18.500 € Без ДДВ
Година 1999-07-19 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
17
38.000 € Без ДДВ
Година 2005-10-13 Километража Носивост 33400 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Schade
24
21.000 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³
Година 2004-10-07 Километража Носивост 33300 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
22
38.000 € Без ДДВ
Година 2006-09-22 Километража Носивост 33300 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
31
38.000 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 2005-09-07 Километража Носивост 33400 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
28
38.000 € Без ДДВ
Година 2005-10-25 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43 32 Mengvoeder
18
16.500 € Без ДДВ
Година 2000-03-14 Километража Носивост 32000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97 WSL 33-24 39.9m3 / 7 / Lenkachse Animal Food / Futter
16
ВИДЕО
27.800 € Без ДДВ
Година 2005-04-28 Километража Носивост 25800 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
25
22.500 € Без ДДВ
Година 1998-10-06 Километража Носивост 32900 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
28
16.500 € Без ДДВ
Година 2000-06-13 Километража Носивост 32000 кг
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 2008
6
240.400 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Grodków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се