Филтри -

Цистерни силоси VAN HOOL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси VAN HOOL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос VAN HOOL 3G0017 63.000 liter
6
14.750 € USD ≈ 17.320 US$
Зафатнина V=63 м³
Година 2000 Километража Носивост 29200 кг
Холандија, ’s-Hertogenbosch
цистерна силос VAN HOOL SILO Zement - Sand / Cement - Sable 24 CUB
46
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Година 1995-06-09 Километража Носивост 31140 кг
Белгија, GISTEL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се